- Elérhetőség -

daniel.horti@irob.uni-obuda.hu

Horti Dániel

technikus laboráns

Horti Dániel az Ódubai Egyetem mérnökinformatikus szakán szerzett BSc diplomát, és jelenleg is az MSc képzés keretében folytatja tanulmányait. BSc képzése alatt a DSS Robotics-nál mobilrobot fejlesztéssel foglalkozott.

Jelenleg fejlesztőként dolgozik külső megrendelésekre indított projekteken, valamint az LLM-ek (Large Language Modellek) felhasználását kutatja a robotika területén. Szoftverfejlesztési és hardverintegrációs feladatokat lát el főként ROS2 és microROS környezetben. Munkája során robotikai rendszerek fejlesztésével, szoftverek és interfészek programozásával foglalkozik különböző programozási nyelveken, mint például Python, C#, C és C++. Feladatai közé tartozik a hardverközeli eszközök, vezérlők és szenzorok integrálása, valamint ezek konfigurálása és finomhangolása.